Zabezpečovacia technika

Inštalujeme zabezpečovacie a kamerové systémy renomovaných výrobcov DSC,AJAX,DVC .

Zabezpečte svoju domácnoť elektronickým zabezpečovacím systémom a získajte tak prehľad o všetkom čo sa u Vás deje. V našej ponuke máme zabezpečovacie a kamerové systémy, ktoré sa hodia do bytu, domu ale aj na chatu. Vďaka GSM alarmu od nás, získate okamžitý prehľad o tom čo sa u Vás deje a to cez mobilnú jednoduchú a prehľadnú mobilnú aplikáciu. V ponuke máme ako drôtové, bezdrôtové aj hybridné prevedenie zabezpečovacích a kamerových systémov, ktoré  sú vhodné pre nové ale aj rekonštruované domy ,byty a rôzne areáli a budovy .

Kamerové systémy od DVC :

Značka DVC ponúka všetky požadované súčasti systému sledovania videa – od kamier a rekordérov až po ďalšie vybavenie . Produkty DVC sú založené na najmodernejších technológiách, spoľahlivých komponentoch a poskytujú najvyšší možný výkon za priaznivú cenu pre koncového užívateľa.

Produkty sú dostupné v analógovej technológii HD a IP a ich technické vlastnosti zodpovedajú najnovším svetovým trendom. Vďaka širokej škále zariadení a ich flexibilite je videomonitorovací systém DVC vhodný pre použitie v zariadeniach rôznych veľkostí a účelov – od bytových a malých kancelárskych priestorov až po zložité inštalácie so zvýšeným rizikom, kde je veľký počet ľudí .

V našej ponuke máme aj bezdrôtový zabezpečovací systém AJAX, ktorý je určený hlavne pre nenáročných užívateľov. Systém sa hodí pre jednoduché inštalácie,. Vďaka bezdrôtovému riešeniu prvkov, nie je potrebné ťahať kábeláž . Zabezpečovací systém AJAX môžete taktiež ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Cez mobilnú aplikáciu môžete alarm aktivovať či deaktivovať, poprípade ovládať osvetlenie . Pre plnohodnotné využívanie zabezpečovacieho systému AJAX je nutné mať v byte internet. Prípadne alarm AJAX taktiež funguje aj ako GSM alarm, tj. je možné vloženie SIM karty operátora .

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte sa na nás obrátiť či už ohľadom poradenstva alebo montáže tohto zabezpečovacieho systému .